Buduart @ UNA

Iepazīstinājām arī žurnāla UNA lasītājas ar mums un zīmolu Buduart - Greznajām somām un aksesuāriem. Lai šī kvalitāte napaslīd garām nevienam, kurš pēc tās tiecas :)

"Pagājušā gada rudenī tapa kolekcija - ādas mapes, rokassprādzes un jostas -, kurā apvienots biezās ādas rustikālais pamatīgums un metāla detaļu greznums. Šogad izdevies papildināt kolekciju, piedāvājot aksesuārus arī modīgajā tumši zilajā krāsā."

 


Vairāk lasi žurnālā UNA, novembra numurā, 2012

Tavs BUDUART*

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 14 Novembris 2012 11:07

Skatīts: 1638

@ L'Officiel Latvia

BUDUART - KONTRASTU HARMONIJA

Tā zīmolu Buduart raksturo L'Officiel Latvia žurnāliste un stiliste Olga Kolotova. Lasi mūsu stāstu prestižākajā modes žurnālā Latvijā, novembra numurā.

"...duadz eksperimentēja ar materiāliem, radot ādas un gobelēnu, rotaļīgus zamša un metāla apvienojumus, tam visam klāt pievienojot sievišķīgās mežģīnes un lentītes. Taču drīz vien Buduart stils ieguva skaidras aprises un savu raksturu. Tagad zīmola kolekcijā pamatmateriāls ir dabīgā āda - cieta, piesūcināta ar īpašu vasku -, kas efektīgi kontrastē ar metāla detaļām. Par hitu kļuvušas somas aploksnes."

 

       


Vairāk lasi žurnālā Officiel, novembra numurā, 2012.

 

 

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 14 Novembris 2012 11:07

Skatīts: 1451

arhīvs

Twitter

"Could Not Retrieve any Tweets"

PĒDĒJIE PIEVIENOTIE

Buduart © 2012.

Login or Become a member

LOG IN

Your cart

Jūsu pirkums
Dzēst preces
Majas lapas izveide Majas lapas SEO optimizacija Majas lapas reklama Majas lapas apkalposana Majas lapas izveide, SEO optimizacija, apkalposana
Seko līdz
Find us on Facebook
Follow Us