Buduart čemodāna ceļojums

Čemodāns, pavisam jauns, vēl tikai vakar pabeigts un uzspodrināts, bet jau sākas tā LIELIE piedzīvojumi.

Prožektoru gaismās -  fotosesijā kopā ar  Lindu Brīnums ( fotogrāfe) un Jūliju Visocku ( make-up) un modelēm Gerdu Makarovu  un Annu Mūrnieci. Nu tas ir iemūžināts jauns, skaists, bez mazākās skrambiņas. Vai tāds vēl ilgi?

Čemodāns, jau nākošajā dienā dodas plašās pasaules dēkās uz Kuala – Lumpuru un džungļiem (Malaizijā), un it kā tas būtu maz,  pa ceļam vēl piestājot Londonā.

Gari pārlidojumi lidmašīnās un esam klāt. Žilbinoša saule un tveice, kā karstas vasaras pēcpusdienā Rīgā. Neticami, ka vēl tikai vakar bijām -18C ziemas aukstumā. Pirmo reizi ir apjaušama zemeslodes aptveramība, kad tas, kas bija „tur tālu” kļūst par „tepat”. Un sāc noticēt tauriņa spārnu vēzienam, kas izraisa viesuli….

Kuala-Lumpura pārsteidz – debesskrāpju arhitektūra un pasaules ļaudis savā dažādībā. Bet arī mēs spējam pārsteigt – Buduart čemodāns pat uz Petronas torņu fona nepaliek nepamanīts. Apbrīns, komplimenti čemodānam un priecīgas iepazīšanās mums. Vēl daži foto atmiņām.

Vai čemodāns izturējis savu lielo pārbaudi? Jā, sveiks un vesels! Ne skrambiņas!

Čemodāns Laimīgais.

arhīvs

Twitter

"Could Not Retrieve any Tweets"

PĒDĒJIE PIEVIENOTIE

Buduart © 2012.

Login or Become a member

LOG IN

Your cart

Jūsu pirkums
Dzēst preces
Majas lapas izveide Majas lapas SEO optimizacija Majas lapas reklama Majas lapas apkalposana Majas lapas izveide, SEO optimizacija, apkalposana
Seko līdz
Find us on Facebook
Follow Us