Apmaksa

Ar bankas pārskaitījumu

Ja izvēlaties maksāt ar bankas pārskaitījumu, mēs Jums nosūtīsim rēķinu par izvēlēto pirkumu. Pēc rēķina apmaksas nosūtīsim Jums preci uzreiz, vai norādītajā laikā to izgatavosim un nogādāsim to Jums.
Informāciju par katru no darba posmiem – uzsākot preces izgatavošanu – kad prece ir gatava sūtīšanai – par preces nosūtīšanas laiku – Jūs saņemsiet ziņojumu savā e-pastā.

Skaidras naudas norēķini
Ja izvēlies preci, kurai nav norādīts izgatavošanas termiņš, vari to saņemt Buduart darbnīcā, Brīvības ielā 37, 4. stāvā, par to maksājot skaidrā naudā, preces saņemšanas brīdī. Iepriekš sazinies ar mums – tel. 29455060

PayPal
Piedāvājam veikt apmaksu, izmantojot PayPal maksājumu sistēmu. PayPal ir viens no pasaulē izplatītākajiem un drošākajiem norēķināšanās veidiem interneta vidē. Tas ir ātrs un drošs interneta maksājumu veids, kura laikā mums nav ne tiesību, ne iespēju iegūt Jūsu norēķinu kartes datus.
Paypal maksājumu sistēma "Standard" ļauj Jums droši maksāt ar karti mūsu interneta veikalā. Iepērkoties mūsu interneta veikalā, Jums nav jāizveido savs konts PayPal interneta vietnē.
! Ja izvēlēsieties šo apmaksas veidu, tad Jūs būsiet automātiski pāradresēts uz www.paypal.com lapu, kur varēsiet veikt drošu maksājumu.

 

PĒDĒJIE PIEVIENOTIE

Buduart © 2012.

Login or Become a member

LOG IN

Your cart

Jūsu pirkums
Dzēst preces
Majas lapas izveide Majas lapas SEO optimizacija Majas lapas reklama Majas lapas apkalposana Majas lapas izveide, SEO optimizacija, apkalposana
Seko līdz
Find us on Facebook
Follow Us